Hemeroidy

Home | Zdraví | Hemeroidy

Pro mírné hemeroidy je vhodný orsej jarní (Ranunculus ficaria). Stahuje a uklidňuje nateklé žíly kolem konečníku. Pijte standartní nálev z kořene či aplikujte mastičku připravenou ze silného odvaru. Pro krvácející hemeroidy aplikujte mast z černohlávku obecného (Prunella vulgaris).

Vše o hemoridech se můžete dočíst na naší stránce Mast-na-hemoroidy.cz.
Nejen o příznacích, prevenci, ale také o možnostech léčby či vhodných přípravcích a mastech.

Hemostop Probio MAX Da Vinci Academia Hemostop Probio MAX Da Vinci Academia

Hemostop Probio MAX je doplněk stravy, jehož hlavními složkami jsou diosmin/hesperidin, dobromysl, probiotika a prebiotika. Přípravek obsahuje dobromysl pro pevné a pružné cévní stěny.

Koupit

 

Nálev z plodů jírovce maďalu – kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum) užívaný třikrát denně či aplikovaný jako obklad posílí žíly a pomůže hemeroidy hojit. Viz. také křečové žíly.

Žindavová mast Žindavová mast

Žindavová mast – účinný přípravek vhodný zejména k péči o vnější anální oblast (opruzeniny, vnější hemoroidy). Mast účinně zvláčňuje, osvěžuje, stahuje a regeneruje.

Žindavová mast je v první řadě výborným prostředkem v péči o anální oblast, např. při nekrvácejících hemoroidech. Mast zároveň slouží k jejich prevenci. Žindavová mast se totiž vyznačuje zvláčňujícími, osvěžujícími, stahujícími a regeneračními účinky na pokožku. V případě užívání masti je nutné zachovávat hygienu. Žindavová mast je dále vhodná při péči o některé atopické ekzémy (i u dětí od tří let).

Složení: Vepřové sádlo, včelí vosk, žindava evropská, řepík lékařský, řebříček obecný, tymián obecný, divizna velkokvětá, parfém (směs přírodních silic). (Adeps Suillus, Cera Alba, Sanicula Europaea Extract, Thymus Vulgaris Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Achillea Millefolium Extract, Verbascum Thapsus Extract, Parfum)
Kromě žindavy obsahuje mast také další byliny: řepík, řebříček, diviznu a tymián. Tato unikátní kompozice bylin dává vyniknout účinkům žindavy.