Leros, s. r. o.

Společnost LEROS byla založena v roce 1994, svým výrobním programem však navázala na 40-ti letou tradici státního podniku Léčivé rostliny – Zbraslav, jehož počátky se datují do roku 1954. Posláním společnosti je přinášet vysoce kvalitní bylinné čaje a výběr exkluzivních černých, zelených a ovocných čajů.

Produkty Leros

Společnost LEROS založila svou pověst především na prvotřídní kvalitě svých výrobků. Pro výrobu čajů využívá vždy jen prvotřídní suroviny, které pečlivě sleduje a kontroluje při jejich výkupu ve vlastní síti nákupen i od našich prověřených dodavatelů. Přísné kontrole podléhá i následné sušení a uskladnění bylin.

Víte o tom, že LEROS vykupuje bylinky?
Nákup surovin od drobných pěstitelů a základních škol se stal již tradicí. Nákup surovin pro výrobu čajů a čajových směsí probíhá v několika střediscích po celé České republice. Hlavním centrem pro sklad bylin je Strážnice na jižní Moravě. Více o výkupu bylin:
http://www.leros.cz/obecne-informace-o-spolecnosti/vykup-bylin

Výroba všech bylinných čajů a ostatních čajových směsí probíhá v provozu certifikovaném Státním ústavem pro kontrolu léčiv, ve výrobním závodě ve Strážnici a v centrále společnosti na Zbraslavi. Průběh výroby od počátečního vývoje po finální produkt je pečlivě kontrolován během celého procesu, přičemž LEROS využívá vlastních certifikovaných laboratoří. Tím je zaručena maximální bezpečnost výrobků, a zároveň zabezpečena nejvyšší kvalita celého procesu výroby i konečného výrobku. Kvalitu celého výrobního procesu potvrzují i udělené a pravidelně obnovované certifikáty HACCP, ISO, GMP a další. Všechny farmaceutické bylinné produkty jsou vyráběny výhradně bez chemických a konzervačních přísad.

LEROS, s. r. o.

U Národní galerie 470, 156 00 Praha 5 – Zbraslav, Česká Republika

IČO: 61465810
DIČ: CZ 61465810
Více na webu: www.leros.cz

Knihy o bylinkách

Podívejte se jaké knihy o bylinkách jsou na trhu.

Koupit knihy o bylinkách