Květináče na bylinkyNení to nic složitého, běžné bylinky si vypěstujete ze semínka sami doma. Stačí jen malý kousek místa na okenním parapetu a vhodný květináč nebo truhlík. Ptáte se v čem pěstovat bylinky? Předvedeme vám obaly které jsou praktické, ale i krásné!

O tom, jak budou vaše bylinky prospívat, rozhoduje nejenom pozorná péče v podobě pravidelné zálivky. Velkou roli hraje také volba správné nádoby. Na bylinky můžete použít kelímek od jogurtu nebo speciální květináč na bylinky či truhlík.

Vzhled i materiál vašeho květináčku by měly odpovídat typu rostliny a také umístění – zda budou jen v kuchyni na okně, nebo přijdou ven na přímé slunce. Například plastové nádoby jsou vhodné spíš jen pro domácí pěstování, případně sledujte, zda materiál odolává záření, aby vám časem vystavený slunci nezkřehl a nepopraskal.

Květináč na bylinky Coubi 1 patro – 4home

Květináč na bylinky Coubi 1 patro - 4home Květináč na bylinky je nedílnou součástí každé domácnosti. Květináče Coubi jsou vyrobeny z kvalitního plastu a svým designem zapadnou do každé domácnosti. Tyto květináče jsou vhodné pro bylinky nebo drobnými květinami jako jsou např. fialky.

Samozavlažovací květináč na bylinky Fresh Herbs – Emsa

Samozavlažovací květináč na bylinky Fresh Herbs - Emsa Květináč na bylinky FRESH HERBS udržuje bylinky na okenním parapetu čerstvé po celé týdny díky chytrému zavlažovacímu systému. Jedenkrát zalijte a rostliny si skrz integrovaný knot vezmou přesně tolik vody, kolik potřebují. Dekorativní květina se používá jako indikátor hladiny vody a ukazuje, kdy je čas na zalévání.

Závěsný květináč na bylinky Satsumas – Ikea

Dekorativní stojan na rostliny vám umožní pěstovat několik rostlin nad sebou – ideální, pokud máte rádi květiny, ale máte malý byt.
Díky stojanu můžete vyzdobit jakoukoli část vaší domácnosti rostlinami. Vhodné pro květináče s maximálním průměrem 12 cm.

Dekorativní stojan na rostliny Satsumas

Samozavlažovací květináč na bylinky Ambient – Kulina

Samozavlažovací květináč na bylinky Ambient

Samozavlažovací systém na bylinky do domácnosti AMBIENT Herbs @home německé značky WMF pomůže udržet vaše bylinky stále čerstvé bez neustálé kontroly a každodenního dolévání vody. Rostlina si sama bere vodu prostřednictvím knotu fungujícího jako kořeny. Set na bylinkovou zahrádku obsahuje dva samozavlažovací květináčky s knotem, které se usazují do plastové nádržky na vodu.

  • 2x samozavlažovací květináč s knotem Ø 12 cm
  • 1x nerezová miska na vodu
  • 1x návod na použití s fotografiemi

V poslední době zažívají boom také ztvz. chytré květináče. Jde o docela jednoduchou záležitost, kdy pěstujete několik druhů bylinek či vhodné zeleniny v domácím prostředí. Pěstování neprobíhá v hlíně, ale základem jsou pěstební puky vložené do živného roztoku. Chytrý květináč zajišťuje závlahu a osvětlení. Vy musíte občas doplnit zásobu vody a ve stanovený interval přidat hnojivo. Výsledkem mohou být bylinky, jako je bazalka, koriandr, máta, ale třeba také zelenina. Daří se salátu či malým papričkám či rajčátkům.

Click And Grow Smart Garden 3

Click And Grow Smart Garden 3 béžový Chytrý květináč ClickAndGrow SmartGarden 3 v elegantní béžové barvě zastane veškerou práci za vás a vy si budete moci vychutnat dokonalou chuť a vůni vypěstovaných bylinek. Použití je skutečně velmi snadné. Stačí naplnit nádržku květináče vodou, zapojit do elektrické zásuvky a do měsíce můžete sklízet první úrodu.

Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey

Domácí inteligentní šedá zahrádka Plantui 6 Smart Garden Grey Díky této chytré mini zahrádce můžete pěstovat až 6 rostlin najednou. Plantui je unikátní zahradní zařízení pro domácí využití – stačí zapojit do zásuvky a zahradničení může začít!

Obsahuje totiž inteligentní světelný systém a automatickou zavlažovací pumpičku, což pomáhá k pěstování čerstvé zeleně po celý rok. Můžete tak pěstovat vaše oblíbené bylinky, menší zeleninu nebo květiny.

Nevybrali jste si? Nevadí. Vyberte si další květináče na Bonami.cz, Kulina.cz či 4home.cz.

Znáte Naděje-byliny.eu ?

Českou rodinnou firmu založenou oceňovanou bylinkářkou Mgr. Jarmilou Podhornou.

Koupit bylinky