Přehled bylinkářství v Praze

ANDĚLSKÁ APATYKA SERAFIN PRAHA

Hledáte Bylinkářství v Praze? Aktualizovali jsme pro vás přehled pražských bylinkářství. Stačí si jen vybrat z našeho seznamu. Využijte mapu či naše komentáře jednotlivých bylinkářství.

Bylinářství Kindl

Kamenná prodejna a e-shop Roman Kindl-Byliny
V obchodě nabízí kromě bylin i oleje, masti, tinktury, potravinové doplňky, vitaminové a minerálové přípravky, masážní přípravky, přírodní barvy na vlasy, léčitelské pomůcky, čajové směsi, vybrané výrobky ayurvédské a čínské i jihoamerické mediciny, přírodní kosmetiku. Obsluha je schopna nejen dobře prodávat, ale i fundovaně poradit.
Do svého obchodu si R. Kindl vybírá zboží podle svých vlastních kriterií, protože zastává filozofii že „nebudoval jsem si dobrou pověst tak dlouho, abych si ji nějakým mizerným póvlem zničil“.

Roman Kindl – vyhlášený český bylinkář Roman Kindl vystudoval Farmaceutickou fakultu UK v Hradci králové, ale učil se také na Filipínách u léčitele, jenž operuje holýma rukama. Tomuto oboru se však Roman Kindl nevěnuje, ale soustředí se na bylinkářství a práci s energiemi.
Své bylinky míchá podle potřeb každého svého zákazníka, u kterého nejprve stanoví diagnózu. Jiní léčitelé k němu posílají své pacienty a navštěvují ho také pacienti z různých zemí světa. Roman Kindl se objevil v několika televizních pořadech a pravidelně je zván také do rádia. Je autorem několika knih o bylinkách Netradiční bylinkář a Netradiční kuchařka.

Více: www.bylinarstvikindl-green.cz

E-shop bylinkářství Bylinky21.eu

Eshop se specializuje na prodej sušených bylin, bylinných směsí a čajů, koření, tinktur, mastí, bio produktů a přírodní kosmetiky. Míchají též bylinky na míru.

Více: www.bylinky21.eu

On-line bylinkářství Naděje-byliny.eu

Česká rodinná firma založená oceňovanou bylinkářkou Mgr. Jarmilou Podhornou. Od roku 1998 vyrábí tinktury, oleje a masti z bylin a pupenů rostlin, které rostou na našich zahradách. Bylinné produkty blahodárně působí na lidský organismus a udržují správné fungování celého těla.

Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur. Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Rostlina v pupenech přechovává svůj genetický potenciál, proto v nich shromažďuje nejcennější látky, které tělo zotavují a současně vytváří i obranný mechanismus – prevenci proti nemocem. Kombinací tinktur vznikly „kúry“, jsou to sestavy složené z několika tinktur bylinných i z pupenů. Společně mohou komplexně působit na organismus a léčit i zlepšovat zdravotní stav.

Více: Nadeje-byliny.eu

Bylinky Kamille

V našem obchodě najdete příjemný kolektiv pracovníků, kteří Vám rádi poradí s výběrem zboží. Můžete si zde zakoupit různé druhy bylinných čajů tuzemských výrobců jako například Waldemar Grešík, Dr. Popov, Ayurvédské a mnohé další, ve formě sypaných i porcovaných balení, rovněž tak ovocné čaje. Dále prodáváme bylinné tinktury, přírodní kosmetiku, vitamínové a minerální doplňky stravy, koření a bylinné směsi pro vaření, sušené ovoce, semena chia, lněná, sezamová.

Více: www.bylinky-praha.cz

Bylinky-medy.cz, Roman Zima

V internetovém obchodě bylinky-medy.cz kde si v pohodlí domova můžete vybrat jednodruhové bylinky, koupelové a bylinkové směsi, vonné polštářky pro Váš klidný spánek, medy a vonné svíčky které Vás budou těšit při chvílích pohody a relaxace.

Více: www.bylinky-medy.cz

Bylinářství Jukl

Výrobky od Bylinářství-kořenářství s.r.o. jsou vyráběny ručně z poctivých a ověřených surovin na základě bohatých zkušeností léčitelů. Poskytují alternativu současné medicíně a prevenci civilizačním chorobám způsobených dnešním životním stylem.

Více: www.jukl.cz

Bylinářství Grešík

Firma Valdemar Grešík – Natura vznikla v roce 1990 a dnes patří mezi přední české výrobce bylinných čajů, ovocných čajů, koření, kapek, mastí, koupelí z léčivých bylin, potravinových doplňků. Kromě toho distribuujeme široký sortiment domácích i zahraničních výrobků se zaměřením na čaje, čajové příslušenství, preparáty z bylin a další sortiment určený pro lékárny a bylinkářství.

Více: www.gresik.cz

Andělská apatyka Serafin Praha

Nechte se okouzlit vůní bylinek na naší prodejně v Praze. Vstřícný personál Vám ochotně poradí s výběrem vhodných bylinných produktů na zdravotní neduhy a komplikace. Každý měsíc pro vás také připravujeme slevy na produkty, které jsou dle orgánového čínského pentagramu aktuální. Prodejnu můžete využít i jako odběrné místo pro objednávky z e-shopu.

Adresa: Šafaříkova 16, Praha 2
Více: www.serafinbyliny.cz

Znáte Naděje-byliny.eu ?

Českou rodinnou firmu založenou oceňovanou bylinkářkou Mgr. Jarmilou Podhornou.

Koupit bylinky